nr 548 6485
Sabel
Lenght: ()
1800-tal, Märkt I27 No19, längd: 76
Condition: Normalt bruksslitage
Estimate: |
1000 |
Sold: |
SEK 1400 |
Monday October 27 2008 at 16:31:41
Time |
Bidder |
Bid |
1.200 kr
1.300 kr